Par mums

SIA “Ventbetons” dibināts 1992. gadā un ir viens no vecākiem , un lielākiem šāda profila uzņēmumiem Latvijā. Ražo betona ceļu un trotuāru apmales, betona bruģakmeņus – ielu, ietvju, industriālo parku, laukumu seguma izveidei gan gājējiem, gan transporta kustībai.

Savas darbības laikā mēs esam parādījuši sevi kā stabilu un drošu uzņēmumu ar lielu pastāvīgo klientu skaitu un nopietniem partneriem. Ražošanas process notiek, izmantojot vācu firmas “HESS” un “SCHLOSSER-PFEIFFER” tehnoloģiskās iekārtas, un ir automatizēts no betona sagatavošanas līdz gatavās produkcijas iepakošanai. Ražošanā tiek pielietoti sertificēti vietējie materiāli, saistviela – cements, pildvielas – mazgātas smiltis un mazgātas šķembas. Materiālu kvalitāte papildus regulāri tiek kontrolēta uzņēmuma laboratorijā.

SIA “Ventbetons” ražoto materiālu priekšrocība ir to ekoloģiskā tīrība, plašs pielietojuma diapazons, ekspluatācijas ilggadība, formu un krāsu daudzveidība. Uzņēmumā ražotajiem materiāliem jau kopš 1992. gada ir kvalitātes sertifikāts, ko izsniedzis Latvijas Zinātņu Akadēmijas Sertifikācijas centrs. 2014. gadā izsniegtie atbilstības sertifikāti apliecina, ka materiāli ir pārbaudīti un atbilst prasībām, kas noteiktas standartā LVS EN 1338:2004/AC:2007, LVS EN 1340:2004/AC 2007

Visa SIA ” Ventbetons” produkcija tiek pakļauta rūpīgai kontrolei un pastāvīgiem izmēģinājumiem. Par to liecina attiecīgie sertifikāti.

par mums
5
gadu garantija
40+
produktu līnijas
400+
modifikācijas
100%
atjaunojamā elektroenerģija
1992
ANNO
Vārdam ir jāsatur no 3 līdz 32 simboli!!
E-pasts ir ievadīts nepareizi!
Teksta garumam jābūt no 10 līdz 3000 simboliem!